نرم افزار اندروید All-in-One Calculator یک نرم افزار محاسباتی چند کاره میباشد. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید بیش از ۵۰ محاسبه و تبدیل واحد علمی انجام دهید. با این نرم افزار اندرویدی به یک ماشین حساب مهندسی کامل دسترسی خواهید داشت همچنین میتوانید فرمولهای مختلف ریاضی را به آن وارد کنید و پاسخ نهایی محاسبات را از ماشین حساب بخواهید. با این ماشین حساب میتوانید انواع محاسبات معادلات – خطی، درجه دوم، ترکیب و جایگشت، بزرگترین و کوچکترین عامل مشترک و… را انجام دهید. همچنین میتوانید محاسبات هندسی مثل محاسبه محیط اشکال هندسی مختلف را انجام دهید.

با نرم افزار اندروید All-in-One Calculator میتوایند تبدیل واحدهای مختلفی مثل فشار، شتاب، انرژی، وزن، دما، سرعتف زمان و… را محاسبه نمایید. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید محاسبات ارزی و تبدیل ارز کشورهای مختلف به یکدیگر را حساب کنید. همچنین در حوزه سلامت میتوانید  شاخص توده بدن – BMI، کالری روزانه، درصد چربی بدن را محاسبه نمایید. مهندسان میتوانند با این نرم افزار اندرویدی قانون اهم، نیروی سیلندر، میزان مقاومت و تراکم را محاسبه نمایند.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید All-in-One Calculator :

– انجام بیش از ۵۰ محاسبه و تبدیل واحد علمی

– وارد کردن فرمولهای مختلف ریاضی

– محاسبه محاسبات معادلات – خطی، درجه دوم، ترکیب و…

– محاسبه جایگشت، بزرگترین و کوچکترین عامل مشترک و…

– محاسبه محیط اشکال هندسی مختلف

– محاسبه تبدیل واحدهای مختلف مثل فشار، شتاب، انرژی، وزن و…

– تبدیل ارز کشورهای مختلف به یکدیگر

– محاسبه شاخص توده بدن – BMI، کالری روزانه، درصد چربی بدن

– محاسبه قانون اهم، نیروی سیلندر، میزان مقاومت و تراکم

 

نرم افزار اندروید All-in-One Calculator در گوگل پلی امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از ۵۰ هزار کاربر در مارکت گوگل پلی این نرم افزار محاسباتی چند کاره را دانلود کرده اند.

direct link